0232 261 63 32

Fax

3010 Sokak, No: 39

Bozyaka / İZMİR

Hakkımızda

KARAKOYUN TİCARET

Firmamız 2005 yılında kurulmuştur ve Karakoyun Ticaret olarak ticari faaliyetine başlamıştır. Firmamız kurulduğu yıldan itibaren birçok dalda (soğutma, otomasyon, tıbbi cihaz, medikal ürünler, sarf malzemeler vs. ) alanında faaliyet göstermeye başlamış ve bugüne kadar çizgisinden sapmamıştır.

Firmamız üniversite hastaneleri, devlet hastaneleri, özel hastaneler, laboratuarlar, oteller ve birçok resmi kuruma satış, bakım onarım ve malzeme temini konusunda hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Hizmet ve satış sektöründe Türkiye’de önde gelen firmalar arasında yer almak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

AMACIMIZ

Kamu kurum ve kuruluşlarına en uygun çözümler bulmak ve üstün hizmet sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ


Kamu ve özel işletmelerin ihtiyaç duyduğu satış, tamir bakım ve malzeme temini konusunda eksiklik duyulan alanlarda tamamlayıcı unsur olarak çalışmalarını sürdürmektedir .

Bilinçsiz keşif ve tamirlerden kaynaklanan malzeme kayıplarını önlemeye çalışmaktır. İyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık, kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektörde gururumuzdur. Yapılan işler kaliteli sistemli ve bilimsel bir şekilde gerçekleştirilir. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ


Karakoyun Ticaret yönetimi ve tüm çalışanlarının temel hedef ve gayesi müşteri memnuniyetini, yapılan işlerin tüm süreçlerinde kalite ve maliyeti ön planda tutmaktır. Sürekli daha iyi işler yapmak ve başarmak politikamızdır.Firmamızın değişmez prensipleri, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.